Меси коментира загубата от Атланта
Нападателят на Интер Маями Лионел Меси коментира поражението с 3:2 в плейофния мач от 1/8-финалите на МЛС с Атланта Юнайтед.
"Въпреки че постигнахме някои цели, искахме повече. Благодарим на всички хора, които се присъединиха и ни подкрепиха. Сега нека се подготвим да се върнем по-силни през следващата година“, написа футболистът на страницата си в социалната мрежа.
Имайте предвид, че в първите два мача Атланта и Интер си размениха победи с еднакъв резултат - 2:1. И според регламента беше предвидена трета среща, в която Атланта Юнайтед се оказа по-силен. Така клубът стигна до четвъртфиналите на плейофите на МЛС.
- Саудитските клубове искат да подпишат с 50 играчи това лято
- Роналдо реши да напусне Ал-Насър и да прекрати футболната си кариера
- Реал Мадрид е номер едно по приходи
- Интер Маями се е насочил към участие в Копа Либертадорес
- София ще бъде домакин на Общото събрание на Асоциацията на Европейските лиги
- Нани ще се присъедини към казахстанския Актобе
- Бешикташ се интересува от защитник на Реал Мадрид
- Меси отказал 1.4 млрд. от Ал-Итихад
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]