Меси: Сега е трудно да се съберем с Неймар
Аржентинският нападател на Интер Маями Лионел Меси говори за възможността бразилският нападател на Ал-Хилал Неймар да премине в американски клуб. Нека припомним, че и двамата футболисти преди това играха заедно за Барселона.
"Истината е, че сега е трудно, той е в Саудитска Арабия, има още година от договора си. Той имаше труден сезон и дълго време бе контузен, което му попречи и да участва в Купата на Америка. Той не успя да играе повечето мачове в Саудитска Арабия. Така че сега е трудно. В бъдеще - не знам. Истината е, че животът се върти толкова много, че всичко може да се случи, но не мисля, че това е възможно днес.
Обадих ли му се? Не, но говорим често, дори имаме група, в която двамата сме с Луис (Суарес) също“, заяви Меси, цитиран от Infobae.com.
- Саудитски клуб отправи примамлива оферта към Мохамед Салах
- Сълзите на Роналдо или дългият път към трона
- Марко Силва е постигнал устна договорка с Бенфика
- Реал Мадрид е най-популярният футболен клуб в социалните мрежи
- Каспер Шмайхел сложи край на кариерата си
- Бразилският футбол бележи рекорден ръст на приходите през 2025 година
- Бенфика избра Марко Силва за свой основен вариант за нов треньор
- Роби Кийн напусна Ференцварош, готов е за оферти от Висшата лига
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]