Ди Мария се разбра с Интер Маями
Анхел Ди Мария е постигнал договорка да премине в американския Интер Маями, съобщи ESPN. Там 36-годишният нападател трябва да се събере отново с Лионел Меси, с който спечелиха световната титла в Катар през 2022 година.
Единствената въпросителна е дали Ди Мария ще се присъедини към Интер Маями веднага след Копа Америка през това лято или ще си даде малка почивка и ще премина в отбора през януари 2025, преди началото на новата кампания.
Договорът на аржентинеца с португалския Бенфика изтича, но той има опцията да бъде удължен за още една допълнителна година.
- Бенфика обяви завръщането на Рафа Силва
- Галатасарай нае крило на Наполи
- Моуриньо: Изненадан съм, че най-добрите клубове се управляват от треньори без опит
- Саудитските клубове искат да подпишат с 50 играчи това лято
- Роналдо реши да напусне Ал-Насър и да прекрати футболната си кариера
- Реал Мадрид е номер едно по приходи
- Интер Маями се е насочил към участие в Копа Либертадорес
- София ще бъде домакин на Общото събрание на Асоциацията на Европейските лиги
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]