Роналдо: Тежките тренировки дават резултат
Кристиано Роналдо вярва, че тежката работа на тренировките дава добър резултат за момчетата на Жозе Моуриньо. Думите му дойдоха след мача на Реал с ЛА Галакси, пред AS. Роналдо бе сред голмайсторите в срещата и тимът му нямаше проблеми със съпротивата на американците. Кристиано вярва, че режима на тренировки е допринесъл за това:
"Справихме се добре и сме доволни от резултата. Добър старт за сезона е и тренираме много. Това си пролича. Да спечелим тук беше важно за нас. И през двете полувремена се представихме добре. Моят гол? Беше хубав, но важен е отбора."
- Франция започна с победа: Мбапе влезе в историята при успех над Сенегал
- Аморим: Да бъдеш треньор на Милан винаги е било една от мечтите ми
- Фенове на Барселона освиркваха Кукурея след трансфера му в Реал
- Фло: Холанд и Мбапе мислят за класирането, а не за личния дуел
- Пике разкритикува Кукуреля за трансфера му в Реал Мадрид
- Барселона печели над 1,3 млн. евро от трансфера на Кукурея в Реал Мадрид
- Рюдигер за завръщането на Моуриньо: Такъв треньор е мечта
- Естер Експосито за връзката си с Мбапе: Свиквам с вниманието
ЗА АВТОРА
Илиян Ангелов е роден на 13 март 1991 година в град Плевен. Завършва висше образование в Софийски университет, като по време на следването си през 2010 става част от екипа на Futbol TV. [...]