Колега на Бекъм: Барса са най-добрите
Паоло Кардосо от ЛА Галакси се изказа, че с нетърпение чака мача срещу Реал Мадрид в събота, но според него Барселона е най-добрият отбор в момента. Отборът от Мейджър Лийг очаква девет-кратните шампиони на Европа в предсезонен приятелски мач, а Кардосо няма търпение срещата да започне.
Пред AS той каза: "Невероятно е да играя този мач. Тези мачове са уникални и в живота си ти искаш да играеш точно в тях. Това е най-хубавото нещо в кариерата ми досега. Много се радвам." 22-годишният изрази и адмирациите си към бившият носител на златната топка Кристиано Роналдо: "Надявам се да мога да се поздравя с Кристиано Роналдо. Такъв играч не се среща всеки ден. Трябва да грабна този шанс. Всички ще искаме фланелката му!"
Въпреки тези думи Кардосо вярва, че каталунските противници на Реал са по-добрите: "В Испания отборът, който обичам, е Барселона. Днес най-добрият футбол е в Испания, в Барселона. Малко играят като тях, гледайте ги."
- Манчини напусна Ал Сад, завръщането му начело на Италия изглежда все по-вероятно
- Сомалийският съдия Артан ще ръководи Суперкупата на Европа
- Ибрахимович: Американските фенове са най-мекушавите във футбола
- Бивш защитник на Левски отива при Станимир Стоилов в Гьозтепе
- Селтик гласува доверие на 74-годишния О'Нийл след златния дубъл
- Ал-Хилал изкушава Витор Перейра с мегадоговор, Нотингам Форест е под напрежение
- Каземиро избра следващата си дестинация – преминава в Интер Маями
- Кристиан Ериксен успокои феновете: Чувствам се добре и вече съм у дома
ЗА АВТОРА
Илиян Ангелов е роден на 13 март 1991 година в град Плевен. Завършва висше образование в Софийски университет, като по време на следването си през 2010 става част от екипа на Futbol TV. [...]