Пуиг: МЛС им бъдеще, след като Меси и Бускетс пристигнаха
Полузащитникът на ЛА Галакси Рики Пуиг говори за преместването на Лионел Меси и Серхио Бускетс в МЛС.
"Мисля, че тази лига има страхотно бъдеще. След като Меси и Бускетс пристигнаха... Мисля, че те имат какво да дадат на тази лига и лигата може да им даде много. Мисля, че това е вълнуващо място за обучение или завършване на страхотната кариера, която са имали. Много се радвам за тях. Това, което най-много ми хареса, е, че тази лига е на високо ниво, защото всички отбори могат да победят всеки и това е лига, в която има много конкуренция", заяви Пуиг.
Припомняме, че Меси и Бускетс преминаха в Интер Маями. В момента Интер Маями е на последно място в класирането на МЛС с 16 точки след 19 мача.
- Меси и Суарес блеснаха при откриването на новия стадион на Интер Маями
- Оскар прекрати кариерата си на 34 години
- Канада тества новото правило за засада на ФИФА
- Меси впечатлен от новия стадион на Интер Маями
- Роналдо се завърна с два гола при убедителна победа на Ал Насър
- Симон Миньоле слага край на кариерата си след сезона
- Престиани отговори на обвиненията: Не съм расист, това ме нарани най-много
- Жоао Фелиш: Световното първенство наклони везните за трансфера ми
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]