Партизан взима български национал
Българският национален защитник Иван Иванов е сигурно ново попълнение на сръбския гранд Партизан Белград. Иван-Русия (както е известен играча) вече е договорил личните си условия с "гробарите" и единствено чака сегашният му отбор Алания Владикавказ да се разбере с шампионите на Сърбия.
Титулярният централен бранител на българския национален тим се е договорил за трансфера още миналата седмица, когато се срещна с изпълнителния директор на Партизан Младен Кръстаич.
"Със сигурност се приближаваме към финализиране на един трансфер. Все още преговаряме, но се надявам да вземем най-доброто решение. Не искам да разкривам повече, защото няма нищо официално все още. Когато всичко стане факт, тогава ще говоря повече”, заяви в интервю Младен Кръстаич.
- Александров: Изиграхме най-слабия си мач
- Фрейташ: Горд съм от футболистите, преминаха през много тази седмица
- Септември шокира ЦСКА 1948 и го спря за върха
- ЦСКА се интересува от играч на Славия
- Пробвайте знак Х за Локо София - ЦСКА
- ЦСКА поздрави легендата Паро Никодимов
- Най-модерното осветление за новия "Българска армия"
- Христо Янев: Всичко, което можеше да се обърка, се обърка
ЗА АВТОРА
Виктор Мухарски е роден на 27 ноември 1988 година в град София. Завършва Факултет по журналистика и масова комуникация на Софийски университет "Св. Климент Охридски". Работи като спортен журналист от 2007-а година. [...]