Партизан с интерес към Иван Иванов
Ръководството на Партизан Белград е започнало преговори за привличането на българския национал Иван Иванов. Агенти на шампиона на Сърбия са гледали изявите на Русия (както е известен футболиста) в европейската квалификация на България срещу Черна гора в Подгорица (1:1).
Играчът и неговите мениджъри вече дори са се срещнали и са разговаряли в сръбската столица с новия директор на Партизан Младен Кръстаич. В момента Алания Владикавказ все още държи правата на защитника, като все още не е ясно дали през новия сезон той няма да бъде свободен агент. Интерес към Иванов има и от бившия му тим - родния ЦСКА, като Русия проведе тренировки с "армейците".
- ЦСКА 1948 отстъпи на Гьозтепе
- Фенербахче спечели Суперкупата на Турция
- Фенербахче се интересува от трансфера на Адемола Лукман
- Галатасарай хвърли око на звезда на Ман Сити
- Фалкао си намери клуб в Колумбия
- Ибра: Изградих стила си, вдъхновен от Мохамед Али и Роналдо
- Алегри ще участва в щафетата с олимпийския огън
- Меси сравни живота в Барселона и Маями
ЗА АВТОРА
Виктор Мухарски е роден на 27 ноември 1988 година в град София. Завършва Факултет по журналистика и масова комуникация на Софийски университет "Св. Климент Охридски". Работи като спортен журналист от 2007-а година. [...]