Само Наполи, ПСЖ и Реал Мадрид са без загуба в топ 5 на първенствата
Има само три отбора в топ 5 на европейските първенства, които не са губили този сезон.
Реал Мадрид изигра 11 мача в Ла Лига, като спечели 10 от тях и завърши наравно веднъж. Хората на Карло Анчелоти водят в класирането с 31 точки.
Във френската Лига 1 ПСЖ спечели десет от 12-те си мача, като отборът на Кристоф Галтие оглавява таблицата с 32 точки.
В италианската Серия А Наполи продължава да води класирането с 29 точки от 11 срещи. Отборът, воден от Лучано Спалети, постигна девет победи и два пъти завърши наравно.
- Гюлер с исторически гол от 70 метра, Реал Мадрид разгроми Елче
- Гуардиола защити избора си на състав след тежката загуба от Реал
- Арбелоа: Мбапе се възстановява добре и може да играе срещу Манчестър Сити
- Арбелоа: Убеден съм, че Мбапе ще бъде готов за реванша със Сити
- Жереми Доку: Ако Реал може да вкара три, можем и ние
- Валверде: Насладих се на играта
- Реал Мадрид ще отнесе и Елче
- Гуардиола: Нямаме много шансове срещу Реал, но ще опитаме всичко
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]