Видал е близо до преминаване във Фламенго
Полузащитникът на Интер и чилийския национален отбор Артуро Видал е близо до преминаване в бразилския Фламенго, съобщава журналистът Фабрицио Романо в своя Twitter.
Според източника играчът ще подпише договор с клуба за 18 месеца. Преговорите между страните започнаха през май и са във финалната си фаза.
По-рано се появи информация за интерес към Видал от страна на аржентинския Бока Хуниорс и катарския Ал Раян.
През сезон 2021/2022 халфът изигра 40 мача за Интер и отбеляза два гола, като спечели Купата на Италия с "нерадзурите".
Договорът на 35-годишния Артуро Видал с Интер е до юни 2023 г. Портал Transfermarkt оценява стойността му на 2 милиона евро.
- Интер – Комо: Оспорван мач, под 2.5 гола
- Маркюс Тюрам класира Интер на 1/4-финал
- Страхотен Лаутаро Мартинес върна настроението в Интер
- Интер ще се завърне на победния път
- Симеоне: Планът бе да въвлечем съперника в играта си
- Диего Симеоне: Победата е резултат от колективните усилия
- Симеоне: Мога да си представя, че един ден ще тренирам Интер
- Симеоне: Интер има много ясен атакуващ план
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]