Снайдер: Можех да бъда като Меси и Роналдо
38-годишният известен бивш играч на националния отбор на Нидерландия Уесли Снайдер, който играеше за Реал и Интер, заяви, че е можел да се представи на едно ниво със световните звезди Лионел Меси и Кристиано Роналдо.
"Можех да стана същият като Меси или Роналдо. Просто не исках да го правя. Наслаждавах се на живота си и лесно можех да си позволя чаша вино с вечеря. Лео и Кристиано са различни, жертваха много за успеха си. Но всичко ме устройва идеално, кариерата ми все пак бе невероятна“, заяви Снайдер.
Припомняме, че Снайдер изигра 573 мача в кариерата си, в които отбеляза 152 гола и даде 145 асистенции. Той все още държи рекорда за националния отбор на Нидерландия по брой изиграни мачове.
- Джед Спенс иска трансфер в Интер, Евертън също следи ситуацията
- Интер проявява интерес към Джон Стоунс
- Ливърпул се разбра с Интер за продажбата на Къртис Джоунс
- Интер официално привлече Иван Проведел от Лацио
- Реал Мадрид официално привлече Дензъл Дъмфрис
- Агентите на Трево Чалоба започнаха преговори с Интер
- Интер удължи договора на Хенрих Мхитарян до 2027 година
- Стефан де Врай продължава кариерата си в Панатинайкос
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]