Уилшър намекна за преход в Интер Маями
Възпитаникът на Арсенал Джак Уилшир намекна, че ще продължи кариерата си в Интер Маями.
Както е известно, Уилшир наскоро бе приет в тренировъчната база на родния си клуб, за да поддържа форма.
Джак планира да прекара следващите три месеца с "артилеристите". След това 29-годишният халф може да пътува до Интер Маями, чийто съсобственик е Дейвид Бекъм.
"Всъщност бих искал да отида в чужбина. Разбира се, бих искал да играя във Висшата лига, но бих искал да играя и в чужбина.
Тренирам с Арсенал до края на януари, а предсезонът в МЛС започва през януари.
Би било хубаво да играя за Интер Маями“, заяви Уилшър пред talkSPORT.
- Агентът на Левандовски: Той отказа 200 милиона евро от Саудитска Арабия заради Барселона
- Бешикташ временно се отказа от привличането на Мохамед Салах
- Фенербахче влиза в битката за Рафаел Леао
- Чичарито стана първото попълнение в историята на Атлетико Далас
- Ал-Хилал влиза в битката за Илиман Ндиайе и поставя Манчестър Юнайтед под напрежение
- Дживайро Рид е готов за трансфер в Нотингам Форест
- Матийо Валбуена продължава кариерата си в Малта
- Меси пропуска Мача на звездите в МЛС, но този път няма да бъде наказан
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]