Хамшик се разбра с Гьотеборг
Бившият полузащитник на Наполи Марек Хамшик е близо до присъединяването си към Гьотеборг, съобщава Expressen. Играчът е постигнал устно споразумение с шведския клуб за трансфера. В следващите дни той ще пристигне в Швеция за медицински преглед и подписване на договор.
По-рано се съобщаваше, че Хамшик се е разбрал със Слован Братислава за тримесечен договор, а също така, че може да премине в московския Локомотив или ЦСКА Москва.
Гамшик се присъедини към Далиан Ифан преди година. Според съобщения в медиите, Наполи е получил 20 милиона евро за лидера си. В последния сезон на китайското първенство Марек изигра 14 мача, вкара 2 гола и даде 1 асистенция. Словашкият футболист игра за Наполи от 2007 година. Той държи рекорда за неаполитанския клуб по брой изиграни мачове и отбелязани голове.
- Брадли оглави Ню Йорк Ред Булс
- Регилон стана съотборник на Меси
- Саудитците са убедени, че могат да купят Салах за 100 млн.
- Естудиантес спечели титлата в аржентинската Клаусура
- ПСЖ срещу Фламенго във финала на Междуконтиненталната купа
- Бившият халф на Челси Оскар ще прекрати кариерата си
- Бензема: Нивото в Саудитска Арабия е близко до европейските
- Комисар на МЛС: Ще посрещнем Салах с отворени обятия.
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]