Галакси се интересува от Балотели
Италианският нападател на Бреша Марио Балотели може да продължи кариерата си в САЩ, съобщава Corriere della Sera.
Според източника, американският Лос Анджелис Галакси и няколко други клуба от МЛС са се свързали с агента на футболиста Мино Райола
Балотели се присъедини към Бреша през миналото лято като свободен агент, подписвайки договор с клуба до 2022 година. През този сезон нападателят участва в 19 мача на италианската Серия А, в които вкара 5 гола. По-рано се съобщаваше, че Балотели ще напусне Бреша в края на сезона.
По време на кариерата си Марио също така игра за Интер, Милан, Ница и Марсилия, както и за английските Манчестър Сити и Ливърпул.
- Фламенго назначи Леонардо Жардим за треньор до 2027 година
- Филипе Луис след уволнението: Футболът е направен от цикли и нашият беше исторически
- Уволнили Филипе Луис заради тайни разговори с Челси
- Ривър Плейт назначи Едуардо Коудет за нов старши треньор
- Контузия за Роналдо, но Мондиал 2026 не е под въпрос
- Спортинг повали Порто с дузпа на Луис Суарес в първия полуфинал
- Роналдо остана в Рияд въпреки ракетните удари в региона
- Ubi maior, minor cessat
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]