Галатасарай с нов треньор
В четвъртък известният в миналото румънски футболист Георги Хаджи бе назначен за старши треньор на Галатасарай, съобщиха турските медии. На този пост 45 годишния специалист сменя уволнения в сряда холандец Франк Рийкард. Причините за смяната станаха лошите резултати на отбора от началото на сезона: след осем мача истанбулския клуб изостава от лидера в първенството Бурсаспор на осем точки и заема девето място в класирането.
Хаджи, който в своята кариера игра за Реал и Барселона, в периода 1996- 2001 година се подвизаваше и в Галатасарай за който изигра 132 мача и отбеляза 59 гола, а през 2000-та година спечели с истанбулския тим Купата на УЕФА. Преди пет години той отново води „лъвовете".
- Официално обявените трансфери в Европа за 28 юли
- Агентът на Левандовски: Той отказа 200 милиона евро от Саудитска Арабия заради Барселона
- Бешикташ временно се отказа от привличането на Мохамед Салах
- Фенербахче влиза в битката за Рафаел Леао
- Чичарито стана първото попълнение в историята на Атлетико Далас
- Ал-Хилал влиза в битката за Илиман Ндиайе и поставя Манчестър Юнайтед под напрежение
- Дживайро Рид е готов за трансфер в Нотингам Форест
- Матийо Валбуена продължава кариерата си в Малта
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]