Клоп: Джерард няма нужда от съвети
Мениджърът на Ливърпул Юрген Клоп вярва, че Стивън Джерард няма причини да търси съвети от други треньори, като германецът похвали легендата на "червените" за работата му начело на Рейнджърс. След поемането на тима през лятото Джерард има само 1 загуба в 13 срещи и помогна за класирането на тима в Лига Европа.
"Рейнджърс бяха брилянтни в Европа - Джерард прави добър отбор. Когато започнах като мениджър аз не се допитвах за съвети защото не знаех кой да питам. Стивън не се допитва защото няма нужда. Ние контактуваме, но не за това."
- Ливърпул следи Коло Муани, Ювентус готов да действа бързо
- Ливърпул набеляза Диоманде за заместник на Салах, преговорите вече текат
- Джоунс и Макалистър могат да напуснат Ливърпул през лятото
- Ван Дайк: Салах ще бъде ключов до края на сезона
- Собослай: Виждам бъдещето си в Ливърпул
- Йеро: Салах би бил страхотно попълнение за Реал
- Слот: Победата над Евертън показва характера на Ливърпул
- Удар за Ливърпул: Мамардашвили изнесен на носилка, Слот пред вратарска криза
651
ЗА АВТОРА
Илиян Ангелов е роден на 13 март 1991 година в град Плевен. Завършва висше образование в Софийски университет, като по време на следването си през 2010 става част от екипа на Futbol TV. [...]
КОМЕНТАРИ
09.09.2018 в 13:36
Всъщност към момента Рейнджърс е на 7-мо място в Лигата с 5 точки от 4 мача.