Бивш играч на ПСЖ премина в шампиона на Люксембург
Опитният централен защитник Милан Бишевац премина в Дюделанж, съобщава официалният сайт на шампиона от Люксембург. Съглашението е за един сезон. Ветеранът пристига в Люксембург като свободен агент, след като му изтече съглашението с Мец.
Сърбинът проведе най-добрите си години в ПСЖ и Олимпик Лион, а след това игра за Лацио. През последните два сезона той се състезаваше за Мец. Той има 261 мача в Лига 1.
Милан има и 19 мача за националния отбор на Сърбия.
- Саудитски клуб отправи примамлива оферта към Мохамед Салах
- Сълзите на Роналдо или дългият път към трона
- Марко Силва е постигнал устна договорка с Бенфика
- Реал Мадрид е най-популярният футболен клуб в социалните мрежи
- Каспер Шмайхел сложи край на кариерата си
- Бразилският футбол бележи рекорден ръст на приходите през 2025 година
- Бенфика избра Марко Силва за свой основен вариант за нов треньор
- Роби Кийн напусна Ференцварош, готов е за оферти от Висшата лига
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]