Левски с победа, а ЦСКА губи в контроли

F.

ЦСКА загуби с 2:5 от Краснодар втората си контрола на лагера в Австрия. "Червените" поведоха с 2:0 след голове на Густаво Кулма (12) и Кирил Десподов от дузпа (24), но след това руснаците обърнаха мача чрез Вандерсон (28), Ари (49 дузпа, 51, 74) и Лаборде (85 дузпа). Треньорът на "армейците" Христо Янев направи доста промени през почивката и това определено оказа влияние върху крайния резултат.

В същото време отборът на Левски постигна победа в последната минута срещу Черно море в четвъртата си контрола това лято. "Сините" надвиха с 1:0 играчите на Георги Иванов-Гонзо с попадение от фаул на Антонио Аниете в 91-ата минута, като натрупаха самочувствие преди гостуването на Марибор от Лига Европа след седмица.

Снимка: Официален сайт на Левски