Венцеслав Стефанов: Без повече играчи на Лудогорец
Президентът на футболен клуб Славия Венцеслав Стефанов категорично заяви пред "Тема Спорт", че повече няма нужда да привлича ненужните играчи на Лудогорец, тъй като самите те не му вършат работа. "Гилерме Шоко или Теро Мантула да акостират в "Овча купел"? Не смятам занапред да взимам повече играчи, които не са свършили работа там, защото и на нас не ни носят позитиви. Както казах - разочарован съм от предишните - Мишел Платини и Мичел Бургзорг. "Няма да решавам аз. Треньорът ще каже какво трябва и къде е нужно да се подсилим. Той най-добре знае. Не е редно и няма аз да определям кой да идва," са думите на Стефанов пред печатното издание.
- Славия ще играе с черни екипи в памет на загиналите деца от школата
- Славия отмени контрола след трагедията с юношите от академията
- Трагедия на „Тракия“: загинаха двама юноши на Славия при тежък пътен инцидент
- ЦСКА 1948 и Славия в битка за национал на Гамбия
- Фенове на Славия стартираха петиция срещу управлението на Венци Стефанов
- Ратко Достанич остава треньор на Славия
- Илиан Антонов отива в Славия, Чорбаджийски също не е желан на "Армията"
- Славия надви Монтана и завърши сезона с победа
ЗА АВТОРА
Пламен Пенков е роден в "Градът на 100-те войводи" - Сливен, където преминава голяма част от детството му. Завършва висшето си образование в УНСС - специалност "Икономика". Започва кариерата си във Futbol TV още през 2009 година, като в самото начало се занимава предимно с отразяването на някои от най-интересни футболни срещи за деня. Впоследствие се заема и с изработването на видео репортажи и колажи. [...]