ЦСКА с успех при визитата си в Хасково (видео)

F.

ЦСКА победи като гост Хасково с 4:2 в среща от 15-ия кръг на А група. В 15-ата минута Карачанаков стреля от фаул и след рикошет топката попадна в мрежата на домакините - 1:0. В 21-ата минута Карачанаков изскочи на добра позиция и стреля, но вратарят Пейков спаси, а при добавката Буш бе точен за 2:0.

В 33-ата минута Майкъл Тевия бе изгонен за удар без топка срещу Галчев. След почивката вкара нови два гола, но и допусна точно толкова в своята врата. В 49-ата Платини направи резултата класически, след пас на Буш, а последният вкара втория си гол в мача и общо четвърти за ЦСКА в този мач в 57-ата минута.

В 73-ата минута Педро Буженио намали след много красив удар, с който прати топката под гредата - 1:4. В 80-ата минута Деян Лозев с глава засече центриране и вкара втория гол за своя тим и по този начин оформи и крайния резултат.