Глоби в ЦСКА заради резила в Монтана
Ръководството на ЦСКА наложи глоби на играчите и треньорите на отбора заради загубата от втородивизионния Монтана. Както е известно, столичните "армейци" играха безобразно слабо и след като загубиха с 2:1, отпаднаха на 1/16-финалите в турнира за Купата на България.
От ЦСКА се посочва, че загубата е следствие на подценяване на противника. Според информацията, футболистите и треньорите са лишени от три премии, а наказанието е наложено по настояване на феновете на клуба.
- Станаха ясни имената на двама играчи от Полша, които били в радара на ЦСКА
- ЦСКА избра дестинация за летния лагер
- Доскорошен играч на ЦСКА прекрати кариерата си на 26 години
- ЦСКА уреди контрола по време на паузата
- БФС: Правилно отсъдена дузпа за ЦСКА срещу Добруджа
- Играч на ЦСКА смени Кристиан Димитров в националния
- ЦСКА взе своето срещу Добруджа
- ЦСКА 1948 надви Локомотив София в голов спектакъл (видео)
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]