Лудогорец с успех над българските армейци преди двубоя с румънските (видео)

F.

Лудогорец победи ЦСКА с 2:0 в среща от 5-ия кръг на "А" група. Домакините бяха по-добрият тим заслужено стигнаха до успеха. След равностойни първи минути разградчани стигнаха до гол след половин час игра, с който обърнаха мача в своя полза. Грешка на Апостол Попов в защита позволи на Вирджил Мисиджан да нанесе точен удар и да даде аванс на своя тим - 1:0.

В 51-ата минута Юнес Хамза се оказа непокрит след центриране в наказателното поле на столичани и новото попълнение вкара първия си гол с екипа на Лудогорец. След гола "армейците" създадоха няколко добри положения, но Галчев и Буш, Тунчев и Жоаким нямаха късмет да се разпишат от отлични положения и по този начин ЦСКА остана и без почетен гол. След този мач Лудогорец се изравни по точки с днешния си съперник.

По този начин разградчани победиха българските "армейци" преди срещата им с румънските такива.

Снимка: Официален сайт на Лудогорец