Левски без проблеми срещу Пирин Гоце Делчев (видео)

Левски победи Пирин Гоце Делчев с 4:1 в среща от 16 -ия кръг на А група. "Сините" поведоха в 9-ата минута, когато Нуно Пинто центрира отляво към Даниел Димов, който свали с глава към Димитър Макриев и той отблизо откри резултата - 1:0. В 16-ата минута се стигна до бързо разиграване между Антонио Вутов и Мирослав Иванов, след което вторият изведе зад защитата Гари Родригес, а той с хубав удар прати топката в близкия ъгъл - 2:0.

В 43-ата минута Мирослав Иванов изведе Гари Родригес сам отдясно, а той подаде към Макриев, който се разписа от точката на дузпата за класическото 3:0. В 84-ата минута реферът реши да отсъди дузпа за Пирин за игра с ръка на Дъстли Мюлдер в наказателното поле. От бялата точка Костадин Башов реализира почетното попадение за своя тим. Две минути по-късно Нуно Пинто добре изведе Гари Родригес, а той пусна надясно към Илиян Йорданов, който се разписа на празна врата за крайното 4:1. След този мач Левски се изкачи на 4-о място, на точка зад ЦСКА.

Снимка: Официален сайт на Левски