Десет от Левски се справиха с десет от Ботев (видео)

Левски победи Ботев Пловдив с минималното 1:0 в среща от 14-ия кръг на А група. Първото полувреме бе доста скучно и двата тима не създадоха чисто голово положение. След почивката "сините" бяха много по-активни от своя съперник, но пропуски направиха Миро Иванов, Родригес, Генков и Мюлдер, като последният нацели и греда. Пет минути преди края на мача Гари Родригес успя да се разпише и да зарадва феновете на Левски. И двата тима доиграха срещата с човек по-малко, тъй като в 67-ата минута реферът показа червен картон на Веселин Минев и втори жълт на Борислав Цонев. Накаанието на Минев бе за неспортсменска проява, а на Цонев за реплика към рефера. Благодарение на този успех играчите на Левски успяха до някъде да се реваншират към феновете си за загубата от ЦСКА в предния кръг.

Снимка: Официален сайт на Левски