ЦСКА с класика срещу Любимец (видео)

ЦСКА победи като гост Любимец с 3:0 в среща от 10-ия кръг на А група. Домакините създадоха две чисти положения през първите 15 минути, но нямаха късмет да поведат в резултата. Това сториха столичани, които откриха резултата в 23-ата минута, когато Милисавлевич центрира, а Сидибе не успдя да уцели топката, но тя попадна у непокрития Чочев, който бе точен с удар от 5 метра.

В 39-ата минута домакините останаха с човек по малко след червен картон за централния бранител Величко Величков, който фаулира откъсналия се сам срещу вратаря Кировски. Последва изпълнение на фаула на Марсиньо, който бе точен за 2:0. В 65-ата минута резервата Християн Кировски покачи на 3:0 за "червените", след като засече с глава опит за удар на Антон Карачанаков.