Дузпа спаси ЦСКА в Гоце Делчев (видео)

ЦСКА победи Пирин в Гоце Делчев с минималното 1:0 в среща от 8-ия кръг на "А" група. Единственото попадение падна в 47-та минута, а точен бе Марсиньо от дузпа, отсъдена за игра с ръка на Киров. 60 секунди по-рано домакините пропиляха отлична възможност да открият резултата, но Веселин Марчев не успя да вкара от 5 метра. В 83-ата минута Любомир Гуцев също пропусна отлична възможност за гол, а в края на мача и Киров не бе точен от няколко метра.

Победата бе първа за ЦСКА като гост през този сезон. "Армейците" обаче играха доста слабо, като изключения направиха единствено Гъргоров, Тодор Янчев и Марсиньо, които създадоха всичко най-интересно пред вратата на домакините. Впечатление направи за пореден път, че голмайсторът на "червените" Григор Долапчиев остана резерва и не се появи в игра.