Берое и ЦСКА не се победиха

Берое и ЦСКА не успяха да се победят, завършвайки наравно - 1:1 пред 10 000 зрители на стадион "Берое" в среща от 2-ия кръг на "А" група. И двата тима имаха добри положения и могат да съжаляват, че не се поздравиха с успеха. В 7-ата минута Гъргоров изведе отлично Морейра и нападателят центрира ниско по земя, но защитник на Берое изправари Карачанаков и изчисти. За Берое близо до гол през първата част бе Стойчев, но негов удар мина близо до гредата.

След почивката паднаха двата гола. В 64-ата минута грешка на иначе стабилния в този мач Менди даде шанс на Венци Христов, който бе точен - 1:0. В 80-ата минута Стойчо Младенов пусна в игра Григор Долапчиев и само 120 секунди по-късно младокът отбеляза много красив гол и по този начин донесе равенството на гостите от София.

Снимка: viasport