Левски не успя да победи и Металург Донецк

Левски направи ново равенство в контролните си срещи. "Сините" и Металург Донецк завършиха при резултат - 1:1 в контрола в Линдабрун. Попадението за българския тим отбеляза Гари Родригес в 64-ата минута, а бившият играч на ЦСКА - Грегъри Нелсън изравни в 86-ата минута. Пропуски за родния участник в Лига Европа направиха новото попълние Кевин Брю, както и Гари Родригес. За Металург играха българинът Велизар Димитров, както и бившият играч на Левски - За Соарес.

ЛЕВСКИ: Михаил Иванов (46-Пламен Илиев), Дъстли Мюлдер, Димитър Везалов (73-Пламен Димов), Станислав Ангелов, Нуно Пинто (75-Орлин Старокин), Кевин Брю (73-Даниел Димов), Стефан Велев, Владимир Гаджев (71-Рамон Лопес), Гари Родригес (66-Илиян Йорданов), Кристовао Рамос, Жоао Силва (46-Базил де Карвальо)

МЕТАЛУРГ ДОНЕЦК: Панкив (46-Бандура), Мирошник, Чечер (46-Голайдо), Барановский, Полевоий, Данило, Лазич, Димитров (46-Нелсън), Леонардо, Мораес (46-Зе Соарес), Даниел

Снимка: Официален сайт на Левски