ЦСКА със страхотен успех срещу грузинци
ЦСКА победи с 6:1 четвъртия в грузинското първенство Чихура в последния си мач от втория подготвителен лагер на отбора в Турция. Хеттрик за страхотния успех на „червените" наниза Мартин Камбуров. Дебют с екипа на „армейците" записаха новите попълнения Игнасио Варела и Спас Делев.
Първият пък се отчете с гол и се замеси в други две попадения. Делев записа само едно полувреме, в което остана незабележим на терена. По веднъж се разписаха още Анисе и Присо. За съперника бе точен Болквадзе от дузпа през втората част.
- Панатинайкос чака ЦСКА 1948 след драматична битка с Пакши
- Андриан Краев: Лудогорец е много класен отбор, но успяхме да издържим
- Христо Янев: Малко хора осъзнават колко голям отбор отстранихме
- Христо Стоичков: Няма да има война между ФИФА и УЕФА, накрая всички гледат парите
- Теодор Иванов: Показахме характер, а Лапухов ни запази в битката
- ЦСКА пречупи Карабах след драма с дузпи и продължава в Лига Европа
- Бивш футболист на ЦСКА София загина трагично след срутване на стена
- ЦСКА 1948 се извини на медиите за гафа след мача със Спартак Търнава
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]