ЦСКА с разгром над Чавдар, Тасио вкара два гола и си тръгва от Армията (видео)
ЦСКА победи Чавдар Етрополе с 5:0 в среща-реванш от 1/8-финалната фаза за Купата на България, който се състои на стадион "Христо Ботев" в Благоевград. 16-ата минута Анисе бе изведен от Сержиньо сам срещу вратаря и мадагаскарецът прехвърли вратаря на гостите - 1:0. В 39-ата минута Тасио удвои резултата, а малко преди това Ботев от състава на Чавдар пропиля единственото сериозно положение за гостите.
Тасио направи резултата класически в 50-ата минута, възползвайки се от грешка на вратаря и защитата на Чавдар. За голмайстора това бе последен мач с екипа на ЦСКА, тъй като той ще се раздели с отбора и ще се върне в родината си заради лични проблеми. Присо бе точен в 64-ата минута след хубав пас на Сержиньо - 4:0. Крайното 5:0 оформи младият юноша на тима Долапчиев, който се появи като резерва след почивката. По този начин "армейците" се класират напред в турнира.
— ВИДЕО РЕПОРТАЖ ОТ МАЧА
- Днес става ясно дали ЦСКА ще се отърве от ненужен
- Скаути на ЦСКА гледат играчи в Южна Америка
- Спартак Москва вече няма интерес към Лапоухов
- Халф на ЦСКА се похвали, че е станал баща
- Станаха ясни имената на двама играчи от Полша, които били в радара на ЦСКА
- ЦСКА избра дестинация за летния лагер
- Доскорошен играч на ЦСКА прекрати кариерата си на 26 години
- ЦСКА уреди контрола по време на паузата
ЗА АВТОРА
Виктор Мухарски е роден на 27 ноември 1988 година в град София. Завършва Факултет по журналистика и масова комуникация на Софийски университет "Св. Климент Охридски". Работи като спортен журналист от 2007-а година. [...]