ЦСКА отново без победа (видео)

ЦСКА и Локомотив Пловдив не успяха да се победят, завършвайки наравно 0:0 на стадионът в град Сливен в среща от 3-ти кръг на "А" група. Двата тима изиграха един доста слаб мач, като повече могат да съжалява символичните домакини от София, които направиха няколко доста сериозни пропуска пред вратата на "смърфовете".

При температури около 40 градуса, двата тима трудно стигаха до голови положения. Впечатление направи защитникът на "червените" Апостол Попов, който е контузен, но игра в тази среща на инжекции. Апата на няколко пъти падаше на земята без да има съприкосновение с противников играч, очевидно изпитвайки силни болки, но въпреки това веднага ставаше и продължаваше да играе. Друга лоша новина за Стойчо Младенов бе контузия, която попречи на Иван Бандаловски да започне като титуляр тази среща. Вместо него в игра се появи Ангел Грънчов.

"Армейците" бяха близо до гол, но както в последните две срещи Килиън Шеридън пропусна няколко добри ситуации, а за пловдивското Локо Георги Стефанов направи доста сериозен пропуск през първата част, след като не успя да прехвърли Черни при една от редките ситуации пред вратата на софиянци.

Малко след почивката Присо бе избутан в наказателното поле, но съдията не отсъди дузпа. След една минута последва припуск на Присо, който не успя да прати топката в празната врата на Локо. Анисе също бе близо до откриване на резултата, но ударът му мина покрай гредата. Малко по-късно пловдивчани имаха претенции за дузпа, но реферът отсъди фаул в тяхна полза на границата на наказателното поле.

В 75-ата минута бе най-красивото положение в мача, тогава Антон Карачанаков разтресе гредата зад Стефано Кунчев със доста силен удар от фаул от 25 метра. Малко преди края на срещата Даниел Георгиев от отбора на Локо Пловдив бе изгонен след две последователни груби нарушения. До гол все пак така и не се стигна и по този начин "армейците" ще имат само две точки след три изиграни срещи. "Смъфовете" от своя страна вече имат три в актива си след три равенства.