ЦСКА с победа над тима на Емил Димитров

ЦСКА победи отбора на Емил Димитров (лидер на инициативния комитет за спасяване на "армейците") - Чавдар Етрополе с 5:0 в контролна среща, играна на стадион "Българска армия", но закрита за фенове.  Наставникът на "червените" Стойчо Младенов за пореден път пусна в игра футболисти, които все още нямат картотека за новия сезон. "Армейците" показаха добра игра, но срещу отбор съставен от доста млади футболисти.

Мишел Платини откри резултата още в 4-ата минута, а Сержиньо удвои след още 3 минути. Мишо Венков вкара доста хубав гол след комбинация със Сержиньо и направи резултата класически. В началото на второто полувреме още един бивш играч на Локомотив Пловдив се разписа във вратата на Чавдар. Това стори Тасио, който бе изведен сам срещу вратаря на гостите. 120 секунди по-късно Мишел Платини оформи крайното 5:0 за ЦСКА.