ЦСКА започна със загуба (видео)

ЦСКА загуби с 0:1 като гост на Литекс в Ловеч. "Армейците" изиграха един доста слаб мач, в който с изключително слаба игра се отчетоха Нилсон, Присо и Саша. Първият имаше шанс да реализира, но при едно от добрите си положения прати топката в аут. Освен него, невероятен пропуск направи и Килиън Шеридън. В 74-ата минута той бе изведен сам срещу Пиргов, успя да го преодолее, но малко не му достигна да вкара в опразнената врата.

Литекс от своя страна изпуснаха доста повече положения, голяма част от тях пропуснати от Герасим Заков. Все пак бившият играч на "червените" вкара победния гол, като това стана в добавеното време на срещата. С асистенция се отчете Момчил Цветанов. В следващата атака ЦСКА можеше да изравни, но удар на юношата Милен Иванов мина покрай гредата.

Снимка: Официален сайт на Литекс