Честит рожден ден на Димитър Пенев
Почетният президент на ЦСКА Димитър Пенев празнува днес своя 67-ми рожден ден! Чрез своя официален сайт ръководството и играчите на отбора честитят личния празник на Стратега.
„Днес президентът на ПФК ЦСКА, легендарен футболист и треньор № 1 на България на XX век Димитър Пенев празнува своя рожден ден!
От името на ръководството и администрацията, на спортно - техническия щаб, на всички футболисти,ветерани и деятели на ЦСКА, му пожелаваме от все сърце да е жив и здрав, надяваме се още дълги години заедно да се радваме на общите си успехи, постигнати в името на свещените четири букви“, се казва в обръщението към феновете по повод празника на Димитър Пенев.
Екипът на Futbol-Tv също отправя своите пожелания за здраве, щастие, радост, усмивки и много професионални успехи.
Снимка: Илияна Енчева
- Цветомир Найденов: Странни работи стават с корумпетата…
- ЦСКА 1948 с офанзива за португалски бранител
- Слух: ЦСКА смята да прати оферта за талант на Славия
- Гочето: ЦСКА трябва да спечели на всяка цена мача с Локо София
- Ангел Лясков: По-специално ще е срещу ЦСКА, но сега гледам доброто на Локо София
- ЦСКА пусна билетите за мача с Локо София
- Сегер е изиграл последния си мач с екипа на ЦСКА
- Венци Стефанов: Трябва да изградят паметник на собственика на ЦСКА заради стадиона
ЗА АВТОРА
Виктор Мухарски е роден на 27 ноември 1988 година в град София. Завършва Факултет по журналистика и масова комуникация на Софийски университет "Св. Климент Охридски". Работи като спортен журналист от 2007-а година. [...]