Второ ново попълнение за ЦСКА
Холандският защитник Сивард Спрокел от днес вече е играч на ЦСКА. Холандецът подписа договор за две години с "червените", след като изпълнителният директор на клуба Венци Живков се завърна от САЩ. Спрокел идва на „Българска армия" без трансферна сум - като е свободен агент. За последно новото попълнение на "армейците" е играл в кипърския гранд Анортозис, където треньор му бе Станимир Стоилов.
Спрокел е второто сигурно ново попълнение на „червените" след като преди дни с отбора започна тренировки Христо Янев. Освен тях двамата, на лагера в Боровец се очакват още бразилеца Лукас Саша и португалеца Фабио Нунес.
- ЦСКА 1948 се извини на медиите за гафа след мача със Спартак Търнава
- Бивш играч на Левски отписа ЦСКА за реванша срещу Карабах
- ЦСКА към феновете: Европа е нашата сцена
- Симеон Славчев: ЦСКА и Карабах може да играят продължения
- За ЦСКА предстои нов труден тест срещу Карабах
- Цветомир Найденов пожела успех на Левски срещу Университатя
- Алвеша: Това класиране ще даде увереност на ЦСКА 1948, а срещу Панатинайкос ще изглеждаме още по-добре
- Петър Маринов: За това съм на вратата – да помагам на отбора
ЗА АВТОРА
Виктор Мухарски е роден на 27 ноември 1988 година в град София. Завършва Факултет по журналистика и масова комуникация на Софийски университет "Св. Климент Охридски". Работи като спортен журналист от 2007-а година. [...]