Любо Пенев: Нeзаслужена загуба, съдията не показа еднакъв критерии
Старши-треньорът на ЦСКА Любослав Пенев не скри разочарованието си от загубата във "Вечното Дерби" с 2:0 от Левски, като също така каза, че съдията в мача Стефан Спасов е свирил до една степен тенденциозно в полза на "сините".
"Не заслужавахме да загубим. Левски вкара две от малкото си положения докато ние изпуснахме доста. В никакъв случай тази загуба няма да е фатална за титлата. Недоволен съм единствено от съдията и неговият помощник от към сектор "А" заради нееднакъв критерии. При изгонването на Удоджи, трябваше да бъде изгонен и Минев от Левски. Това беше показване на различен критерии", заяви веднага след срещата пред камерите на БНТ1 Любо Пенев.
АСПАРУХ ФРАНГОВ
Снимка: Дневник
- ЦСКА не допусна изненада в Стара Загора (видео)
- Ивайло Киров: Мъчение е да гледаш ЦСКА
- Берое пусна билетите за мача с ЦСКА
- ЦСКА ще си тръгне с 3 точки от Стара Загора
- ЦСКА може да играе в Пловдив в евротурнирите
- Днес става ясно дали ЦСКА ще се отърве от ненужен
- Скаути на ЦСКА гледат играчи в Южна Америка
- Спартак Москва вече няма интерес към Лапоухов
ЗА АВТОРА
Аспарух Франгов е роден през 1991 г. в София и от ранна детска възраст проявява засилен интерес към футбола. Завършва СУ "Св. Климент Охридски" със специалност "Политология", а по време на следването си открива и другата си голяма страст - киното. [...]