Бандата: В Разград Херо щял да получи удар, не може така да продължават
Защитникът на ЦСКА Иван Бандаловски не бе доволен от загубата от Миньор с 2:0. Бандата заяви, че по време на срещата съдията му е казал, че не е видял нарушението срещу Мораеш в наказателното поле.
"Имаме мач с Литекс, той ще бъде доста тежък. После мислим за Лудогорец. Не искам да се оправдам със съдията, но той не даде дузпа срещу Мораеш. Той не знаеше къде се намира, каза ми, че не бил видял. Да, после даде дузпа, защото искаше да се реваншира явно, но това вече бе при резултат 1:0 за тях. Ако беше дал първата дузпа можехме да поведем и мача се обръщаше по друг начин. Разбрах за срещата в Разград, дузпа им бутнали, червен картон, Херо щял да получи удар... Не може така да продължават нещата", каза Бандата.
Снимка: Илияна Енчева
- Венци Стефанов: Трябва да изградят паметник на собственика на ЦСКА заради стадиона
- Христо Янев: Бяхме наясно какъв терен ни очаква
- Илиан Илиев: В такъв мач е ключово да вкараш първия гол
- Черно море сложи край на добрата серия на ЦСКА (видео)
- Генчев: ЦСКА са в добра ситуация, върви им играта
- Този път без шествие на феновете на ЦСКА във Варна
- Черно море ще опита да спре отличната серия на ЦСКА
- ЦСКА и Левски олекнаха с по 3300 лева
ЗА АВТОРА
Виктор Мухарски е роден на 27 ноември 1988 година в град София. Завършва Факултет по журналистика и масова комуникация на Софийски университет "Св. Климент Охридски". Работи като спортен журналист от 2007-а година. [...]