ЦСКА е със Стилиян
Ръководството на ЦСКА изрази подкрепата си към капитана на българския национален отбор Стилиян Петров. Както стана ясно халфът е болен от левкемия. Стенли носи червената фланелка в периода от 1997 до 1999 година, като дори носеше капитанската лента на ЦСКА за няколко мача. Армейският клуб публикува специално съобщение на официалния си сайт:
Армейци, изключителната тежката новина дошла преди броени минути от Англия за поставената диагноза „ левкемия” на капитана на националния ни отбор Стилиян Петров, потресе всички в клуба ни, както и, сигурни сме цяла България. Като клуб, на който той е дал много ние ще окажем пълна подкрепа и всякакво съдействие по време на лечението му.
Силно вярваме, че Стилиян ще спечели и този важен мач, пред който го изправя съдбата. Силният му дух, прекрасните му човешки качества и любовта му към играта го превърнаха в любимец на всеки почитател на футбола. Както всички наши сънародници, и ние в ЦСКА горещо ще се молим за успешното ти възстановяване, Стилияне! Нека всички заедно, без значение от клубни цветове и пристрастия да обединим вярата си в подкрепа на един истински образец за личност и спортист за пример!
- Официално: ЦСКА продаде Лумбард Делова на Амедспор
- ЦСКА 1948 урежда документите на Моатаз Земземи преди мачовете със Спартак Търнава
- Бойко Величков: Трябваше да победим Дери Сити много по-убедително
- Христо Янев: Искам ЦСКА да играе много мачове в Европа
- Тиърнан Линч: Реваншът срещу ЦСКА остава напълно отворен
- ЦСКА се завърна в Европа с победа над Дери Сити, но остави интригата за реванша
- ЦСКА 1948 приключи „Лагера на смъртта“ с победа над Железничар Панчево
- ЦСКА ще вземе аванс преди реванша срещу Дери Сити
ЗА АВТОРА
Виктор Мухарски е роден на 27 ноември 1988 година в град София. Завършва Факултет по журналистика и масова комуникация на Софийски университет "Св. Климент Охридски". Работи като спортен журналист от 2007-а година. [...]