Стойчо: Феновете да са още повече на следващия мач
Старши треньорът на ЦСКА Стойчо Младенов за пореден път подкани феновете да бъдат още повече на следващия домакински мач. Наставникът на "червените" коментира победата с 1:0 над Берое:
"Доволен съм и от играта и от победата. Не може да имаме претенции за голям футбол. Във всеки мач се борим за максимума, важното е, че взехме три точки. Доволен съм от мъжеството на играчите. Борим се с трудностите благодарение точно на мъжеството на нашите играчи. Искам да кажа едно голямо благодаря на нашите фенове. Те са нашият 12-ти играч и нека дойдат още повече на следващия мач и нашият стадион да се превърне в горящ котел", заяви Стойчо Младенов.
Снимка: Илияна Енчева
- Звезда на ЦСКА 1948 се подложи на операция
- Напредъкът по строежа на стадион "Българска армия" продъжава (видео)
- ЦСКА 1948 загуби Георги Русев до края на сезона
- Капитанът на ЦСКА 1948 получи повиквателна за Боливия
- От ЦСКА 1948 са влезли в контакт със Загорчич?
- ЦСКА отново победи ЦСКА 1948 (видео)
- В сряда теглят жребия за Купата на България
- Отпуснаха едва 300 билета за феновете на ЦСКА за мача в Бистрица
ЗА АВТОРА
Виктор Мухарски е роден на 27 ноември 1988 година в град София. Завършва Факултет по журналистика и масова комуникация на Софийски университет "Св. Климент Охридски". Работи като спортен журналист от 2007-а година. [...]