Млад талант носи нови три точки на ЦСКА

ЦСКА победи Берое с минималното 1:0 в среща от 21-ви кръг на родната "А" група. Срещата се игра на стадион "Българска армия" пред повече от 10 000 зрители. В герой за "армейците" се превърна младият талант Антон Карачанаков. Той бе точен в 28-ата минута след като вкара от фаул с удар от около 30 метра. Преди това Паун и Мораеш бяха много близо до това да открият резултата, но нямаха късмет при завършващия удар.

След почивката до нов гол не се стигна, въпреки че положения имаше и пред двете врати. Пропуски направиха Емил Ангелов за Берое и Карачанаков за ЦСКА. В крайна сметка играчите на Стойчо Младенов се поздравиха с 3-те точки, с които ще запазят и първото си място, независимо от утрешните резултати на конкурентите за титлата - Левски и Лудогорец.

Снимка: БГНЕС