И Славия удари Лудогорец, ЦСКА и Левски с реални шансове за титлата (видео)
Славия нанесе втора поредна загуба на лидера Лудогорец след като днес се наложи с 3:2 в мач от 20-ия кръг на "А" група. "Белите" губеха на своя стадион с 1:2 до 61-ата минута, но стигнаха до пълен обрат и взеха трите точки срещу разградчани. В герой за играчите на Мартин Кушев се превърна Петър Димитров, който блесна с два красиви гола във вратата на Урош Голубович.
Бившият играч на ЦСКА откри резултата в 21-ата минута след красив удар от воле - 1:0. Логичното се случи и по-добрият отбор на терена - Лудогорец стигна доста бързо до равенство. В 29-ата минута Александър Барт бе оставен непокрит на далечната греда след центриране отляво и с глава засече във вратата за 1:1. Последваха доста положения за разградчани, но до нов гол, през първата част не се стигна.
След почивката двубоя стана доста интересен. В 51-ата минута Мишо Александров реализира след пас на Шоко, но 10 минути по-късно Влади Златинов направи 2:2 след прекрасно изпълнен пряк свободен удар. В 80-ата минута Петър Димитров направи пълен обрат с втория си гол в срещата след мощен удар от 30-ина метра и грешка на вратаря Голубович, който не успя да избие и пусна топката в мрежата си. След тази загуба Лудогорец отваря пътя на ЦСКА и Левски за първото място.
Снимка: БГНЕС
— ВИДЕО РЕПОРТАЖ ОТ МАЧА
- Славия разби Спартак Варна с 4:0 и записа втора поредна победа
- Славия разгроми Берое в Стара Загора и прекъсна серията си от загуби
- Левски ще се пробва с играч на Славия, но през следващия трансферен прозорец
- ЦСКА 1948 е втори след победа над Славия
- Колумбиец измъкна ЦСКА в мача със Славия
- Фенове на ЦСКА помогнаха за разчистването на терена, мач ще има
- ЦСКА ще се поздрави с победа и срещу Славия
- Левски хвърли око на защитник на Славия
ЗА АВТОРА
Виктор Мухарски е роден на 27 ноември 1988 година в град София. Завършва Факултет по журналистика и масова комуникация на Софийски университет "Св. Климент Охридски". Работи като спортен журналист от 2007-а година. [...]