Слаб ЦСКА се измъчи в последната си контрола

ЦСКА победи Бдин Видин с минималното 1:0 в приятелска среща, играна на стадиона в град Правец. Двата тима изиграха срещата с по три полувремена (по 30 минути). "Армейците" почти не създадоха интересни голови положения през първите две части на мача.

Ситуациите пред вратата на тима от Видин дойдоха в последната трета част, когато Присо, Адемар и компания се скъсаха да пропускат от чисти голови позиции, което им спечели подигравки от трибуните.

В крайна сметка автор на единственото попадение бе Николай Дюлгеров в последната 90-ата минута.

ЦСКА: Благой Макенджиев (60-Чавдаров), Петър Стоянов, Ангел Грънчов (60-Крачунов), Илиас Хадад (60-Коне), Адемар, Николай Дюлгеров, Георгиан Паун (60-Якимов), Антонио Томас, Владимир Иванов (60-Дечев), Нджонго Присо, Жуниор Мораеш (60-Драме)