ЦСКА загуби и от Рапид Букурещ

ЦСКА загуби от Рапид Букурещ с 1:2 в контролна среща. "Армейците" допуснаха да ги обърнат, тъй като още в 4-ата минута един от малкото, представящи се на добро ниво, играчи на отбора - Мишел Платини откри резултата в полоза на "червените". Бразилецът бе изведен по хубав начин от Жуниор Мораеш, след което с удар от малък ъгъл успя да се разпише.

Като титуляр в срещата излезе дошлият повторно на проби мароканец Хадад, докато другият футболист на проби в клуба - Тико, се появи в игра след почивката. В 36-ата минута Тейшейра изравни след хубаво двойно подаване със съотборник. Втората част започна с няколко интереси положения пред Жуниор Мораеш, който обаче нямаше шанса да се разпише в тази среща.

В 74-ата минута реферът отсъди доста спорна дузпа за тима от северната ни съседка, като точен от бялата точка бе Григоре.

ЦСКА - Рапид Букурещ 1:2
1:0 Платини 4'
1:1 Тейшейра 36'
1:2 Григоре - д 74'

ЦСКА: М'Боли, Бандаловски, Хадад, Дечев (46 - Тико), Грънчов, Анисе (40 - Костов), Галчев - к, Стоянов, Присо, Платини, Мораес