Стойчо Младенов: Тошко Янчев е невинен
Бившият старши-треньор на ЦСКА Стойчо Младенов заяви, че капитанът на отбора Тодор Янчев няма никаква вина по допинг скандала. "Тодор Янчев не е знаел какво му е давал доктор Мирчо Крайнов, така че той е абсолютно невинен по обвиненията в допинг скандала. Залагам всичко в кариерата си за това. Познавам го много добре. Той не би могъл да се забърка в нещо такова, така че е взимал нещо, което му е давано", каза Стойчо Младенов, който бе гост в предаването "Спортът по Канал 3".
Стойчо добави, че не познава другите двама уличени във взимането на забранени стимуланти и не може да каже дали са способни на това. Младенов заяви още, че шефовете трябва да се съсредоточат върху селекцията и основната цел за пролетния дял от шампионата - титлата.
- ЦСКА 1948 се раздели със Садио Дембеле
- ЦСКА привлече голмайстора на Локомотив Пловдив
- ЦСКА 1948 залага на „Младата гвардия“ за новото правило на БФС
- ЦСКА показва днес новите екипи
- Трима се присъединиха към лагера на ЦСКА, още не е ясно какво ще се случи с Фаетон
- Хаос с контролите на ЦСКА
- Марк-Емилио Папазов и синът на Любо Пенев почват с Локо София
- Найденов за съперника на ЦСКА: Лесен съперник за четата от Ловеч
ЗА АВТОРА
Виктор Мухарски е роден на 27 ноември 1988 година в град София. Завършва Факултет по журналистика и масова комуникация на Софийски университет "Св. Климент Охридски". Работи като спортен журналист от 2007-а година. [...]