Грегъри Нелсън: Все още не съм играч на Металург Донецк
Холандският нападател на ЦСКА Грегъри Нелсън опроверга излезналата информация в повечето медии днес, че ще е подписал с Металург Донецк. Играчът заяви, че все още не е сигурен неговия трансфер в тима на Велизар Димитров, информира "Дарик". В момента Нелсън почива със семейството си и след Нова година има вероятност да се финализират нещата.
„Наистина сме много близо до подписване на договор. Помолих обаче хората от Донецк да оставим нещата за след празниците, за да мога да се видя спокойно със семейството си“, каза Нелсън.
Очаква се сумата по неговия трансфер да е около 500 хил. евро, като се е стигнало до договорка между двата клуба, но се чака финалната дума на самия играч. Спортният директор на „червените“ Драголюб Симонович също заяви, че все още няма официализиране на трансфера на Грегъри Неслън.
- ЦСКА 1948 прекъсна лошата серия, Локомотив Пловдив записа шеста загуба
- ЦСКА срещу Монако и Панатинайкос! Ето съперниците на „червените“ в Лигата на конференциите
- Известни са всички участници в общия етап на Лигата на конференциите за сезон 2026/2027
- Резултати от реваншите в плейофите на Лига Европа на 27 август
- ЦСКА капитулира и в реванша: ОФИ Крит с нова победа и общо 5:0
- ЦСКА гони победа с повече голове срещу ОФИ Крит
- Годой: Утре със сигурност ще стане голяма битка
- Христо Янев: Имаме шанс да покажем от какво тесто сме замесени
ЗА АВТОРА
Виктор Мухарски е роден на 27 ноември 1988 година в град София. Завършва Факултет по журналистика и масова комуникация на Софийски университет "Св. Климент Охридски". Работи като спортен журналист от 2007-а година. [...]