Съдийските назначения за полуфиналните реванши в Купата на България
Съдийската комисия към Български футболен съюз обяви назначенията за реваншите от полуфиналите в Sesame Купа на България. В центъра на вниманието логично попада сблъсъкът между ЦСКА и Лудогорец, който ще се играе на Националния стадион Стадион "Васил Левски“.
ЦСКА – Лудогорец (29 април, 19:00 ч.)
Главен съдия на двубоя ще бъде Георги Давидов, който получава ключово назначение за един от най-напрегнатите мачове в края на сезона.
Съдийски екип:
Асистенти: Даниел Ников, Никифор Велков
Четвърти съдия: Геро Писков
ВАР: Волен Чинков
АВАР: Венцислав Митрев
"Червените“ имат аванс от 2:1 след първия мач в Разград, което прави реванша изключително интригуващ.
Локомотив (Пловдив) – Арда (30 април, 19:00 ч.)
Ден по-късно Локомотив Пловдив приема Арда в реванша от другия полуфинал.
Главен съдия ще бъде Любослав Любомиров.
Съдийски екип:
Асистенти: Георги Тодоров, Костадин Тановчев
Четвърти съдия: Мариян Гребенчарски
ВАР: Никола Попов
АВАР: Димитър Димитров
Пловдивчани влизат в срещата с комфортен аванс от 4:0 след първия двубой в Кърджали и са на крачка от финала.
Контекст
И двата реванша ще бъдат под сериозно напрежение – единият заради минималната разлика, а другият заради опита на Арда да търси чудо. От Съдийската комисия уточниха, че си запазват правото на промени в назначенията при необходимост.
- Локомотив Пловдив пречупи Септември с късен гол на Каталин Иту
- Локомотив Пловдив се раздели с Франсиско Политино
- Буря и градушка прекратиха Ботев Пловдив – Локомотив София, мачът ще се доиграе във вторник
- Чочев донесе победата на Лудогорец срещу Локомотив Пловдив
- Лудогорец - Локо Пловдив: Не очаквайте голово шоу
- Лудогорец пуска билетите за домакинството на Локомотив (Пловдив)
- Локо Пловдив продължава без директори
- Локо Пловдив предложи нов договор на Димитър Илиев, клубът му готви роля след края на кариерата
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]