Величков: ЦСКА гони Европа, готови сме за дербитата в плейофите
Спортният директор на ЦСКА Бойко Величков заяви, че основната цел пред "червените“ остава класиране за евротурнирите след жребия за плейофната фаза в efbet Лига.
В първия кръг столичният гранд ще се изправи срещу Левски – съперник, срещу когото завърши 1:1 само преди дни. Предстоящото дерби е насрочено за периода 24–27 април.
"Готови сме за това, което ни предстои. Очакват ни много дерби двубои до края, с оглед качеството на отборите. Не можем да очакваме нищо друго освен тежки битки, независимо от подредбата на програмата“, коментира Величков.
Той подчерта, че в клуба са наясно с предизвикателствата и ще се концентрират основно върху собственото си представяне.
"С цялото уважение към съперниците, ще се фокусираме върху нас самите, за да се подготвим по най-добрия начин и да постигнем целите си“, добави той.
Според Величков амбициите на ЦСКА са ясни и задължителни с оглед на историята на клуба.
"Имаме генерална цел – класиране за Европа. Длъжни сме, заради името, което защитаваме, да преследваме максимално високи цели“, завърши спортният директор на "армейците“.
- Майкъла: Само Господ ни спаси да не загубим от ЦСКА 1948
- ЦСКА 1948 изпусна ЦСКА
- Крушарски: Ако не напълним сектор "А", ще дадем още билети на ЦСКА
- Дават още места за феновете на ЦСКА за финала
- Левски отново разпродава трибуните – билетите за Сектор А срещу ЦСКА свършиха
- „Трибуна Бесика“: Жалък опит на ловешкото ГМО да ни засегне!
- Феновете на ЦСКА изкупиха един от секторите за финала, чакат се още билети
- Брахими подкрепи футболисти на Левски и Ботев Пловдив
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]