Стратега: В ЦСКА знаят кой е Пенев, кой е Зафиров
Старши-треньорът на ЦСКА Димитър Пенев остана доволен след победата над Левски с минималното 1:0 и благодари на ръководството на клуба за усилията да обедини футболистите в дните след треньорската промяна миналата неделя.
"Благодаря на феновете и благодаря на ръководството за усилията да обединят отбора. ЦСКА заслужава да върви напред. Не съм чул в някой от състезателите да има някакво недоволство от треньорската смяна. Играчите знаят кой е Пенев, кой е Зафиров, нека да не се сърдят момчетата, в спортния живот е така - всичко зависи от ръководството. Драголюб Симонович е на работа в ЦСКА", категоричен бе Стратега.
- Този път без шествие на феновете на ЦСКА във Варна
- Черно море ще опита да спре отличната серия на ЦСКА
- ЦСКА и Левски олекнаха с по 3300 лева
- Цветомир Найденов с критики към Мартин Великов
- ЦСКА 1948 привлече бивш футболист на Борусия Дортмунд
- Цветомир Найденов: Сами срещу футболната мафия!
- Пуснаха билетите за Черно море - ЦСКА
- Христо Янев и Ники Кънчев с призив за подкрепа към Любо Пенев
ЗА АВТОРА
Виктор Мухарски е роден на 27 ноември 1988 година в град София. Завършва Факултет по журналистика и масова комуникация на Софийски университет "Св. Климент Охридски". Работи като спортен журналист от 2007-а година. [...]