Добри новини за Лудогорец
Спортно-техническият щаб на Лудогорец получи добри новини след категоричната победа с 3:0 над ЦСКА в събота. Състоянието на централните нападатели Квадво Дуа и Руан Крус не е притеснително и те съвсем скоро ще се завърнат на терена, съобщават колегите от "Тема Спорт".
Както е известно, двамата напуснаха с контузии двубоя с армейците. Квадво Дуа започна като титуляр и откри резултата преди почивката, но в средата на второто полувреме се хвана за бедрото и поиска смяна. На негово място влезе Крус, който също вкара, за да оформи крайното 3:0, но и той малко преди изтичането на редовното време напусна принудително.
Обстойните медицински изследвания са показали, че не става дума да сериозни контузии. Възможно е все пак някой от нападателите да получи почивка в следващия кръг срещу Спартак Вн, но поне един от тях ще играе на "Коритото". Сблъсъкът в морската ни столица е в четвъртък, 19 март, от 18:000 часа.
- Лудогорец пречупи Ботев Враца и настигна Левски на върха
- Томас Райс: През първото полувреме мразех отбора си, съдията също ни ощети
- Лудогорец не успя да направи чудото и се прости с Европа след зрелищно реми срещу Апоел Тел Авив
- Петър Станич все по-близо до подпис с Олимпиакос
- Този път Лудогорец може да приключи рано с евротурнирите
- Томас Райс: Не бях доволен от първото полувреме, срещу Апоел трябва да вярваме
- Лудогорец продължава без грешка след победа над Дунав в Русе
- Силвия Радойска влезе в историята като първата българка с UEFA Pro Licence