Скаути на Милан си харесаха звездата на Лудогорец
Милан е поредният силен европейски отбор, който включи звездата на Лудогорец Петър Станич в списъка си с набелязани за привличане футболисти. Съгледвач от агенция, която си сътрудничи с "росонерите" и Аталанта в наблюдаването на млади и перспективни играчи, присъства на "Хювефарма Арена" за съботния двубой между разградчани и ЦСКА, пише "Тема Спорт".
Той е останал доволен от видяното, като 24-годишният сърбин се отличи с добро представяне и гол в мрежата на Лапухов. Лудогорец е поставил внушителна цена от 10 милиона евро на водещия си футболист, който продължава да е и лидер сред голмайсторите в Лига Европа със 7 попадения.
Сред проявяващите сериозен апетит към него са испанските Реал Бетис и Севиля. Станич се превръща в поредната "златна кокошка" за Лудогорец, като евентуален негов трансфер може да бие рекорда на Игор Тиаго, който бе продаден на Брюж за 11 милиона евро през лятото на 2023 г.
Евентуална сделка с Милан би била най-престижната за Лудогорец в клубната история, докато разградчани вече са имали трансферни отношения с Аталанта. През лятото на 2017-а те продадоха защитника Хосе Луис Паломино на бергамаските за над 4.5 милиона евро.
- Капитанът, който превърна верността в безсмъртие
- Манчестър Юнайтед проявява интерес към Рафаел Леао
- Милан се сбогува емоционално с Франко Барези: Завинаги един от нас
- Почина легендата на Милан и Италия Франко Барези
- Милан опроверга слуховете за смъртта на клубната легенда Франко Барези
- Галатасарай иска Рафаел Леао под наем, Милан настоява за постоянен трансфер
- Андреа Пирло: Скандалът около връзките ми с Fonbet е политическа игра
- Фенербахче отрече интерес към Рафаел Леао и Ермедин Демирович